menu

malarz impresjonista

malarz impresjonista

Kto jeszcze chce dobrze wyszkolony i posłuszny pies

Punktem że zawsze podkreślają, kiedy uczę kogoś jak trenować jego lub jej pies to: szkolenia, nie dzieje się bez motywacji. Trzeba zmotywować swojego psa, jeśli chcesz go wykonać.

Ja również podkreślić fakt, że istnieją dwa rodzaje motywacji: dodatnie i ujemne. Obie formy motywacji może przynieść rezultaty.

Przez długi czas trenerzy psów nie stosowania w żywności lub innych form pozytywnej motywacji, ponieważ mieli głupie przekonanie, że pies ma pracować dla jego głównego OKRESU.

Dlatego trenerzy psów z przeszłości byłoby umieścić łańcuch ssania na psa i użyj negatywnej motywacji, aby dostać psa do wypełnienia polecenia. Ból motywację psa. W celu uniknięcia bólu pies będzie spełniać.

To bardzo zły sposób na pociąg.

malarz impresjonista

Ilekroć trener wykorzystuje negatywną motywację dostanie skutki uboczne. Trener orka powiedział kiedyś: Jeśli umieścisz szok kołnierz na Orka będziesz miał bardzo krótką sesję treningową, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że wieloryb zje Cię, gdy pojawi się w basenie.

On poszedł na powiedzieć, że agresja jest spowodowane przez negatywne metod szkoleniowych.

Zawsze podkreślam, że korzystanie z żywności jest tylko jedną częścią procesu treningowego. Zawsze upewnij się, że mogę pokazać właścicielom psów, jak korzystać z tego, co nazywamy nagrody życiowych.

Nagroda życie jest coś, co pies lubi albo chce. Pomyśl o ostatni raz ktoś zażądał cię do zrobienia czegoś.

Oto sekret zgodności:

1. Zapytaj

malarz impresjonista

2. Motywowanie

3. Nagroda

Ale jest jeszcze więcej - niech dalej ...

Premack Zasada

To prowadzi nas do ważnego punktu w naszym treningu. Jest to również miejsce, gdzie zawsze się pytanie: "Co się dzieje, jeśli nie mam jedzenia ze mną?"

To jest miejsce, gdzie można zacząć używać Premack zasadzie, znany również jako prawo babci.

Artykuł dzięki: