Pojedyncze gabloty.

Gabloty wystawowe mogą być zaprojektowane na czterech nóżkach lub na drewnianej podporze. Wymiary różne od małych po średnie i duże. Małe gabloty mogą być o jednym wnętrzu prostokątnym lub kwadratowym. I one są. albo w pozycji normalnej, albo w pozycji ukośnej. Kąt nachylenia umożliwia wystawienie produktów i ułożenie ich by każdy był widoczny. A żaden produkt nie zakrywa się, by inne produkty nie chowały się, co traci możliwość do sprzedaży ich.
Ich drzwiczki maja dodatkowe zamknięcia, i nie jest możliwe żeby szyba pękła. Ale, gdy to nastąpi to jest możliwość wstawienia części zamiennej.

Mebel, który nie musi zostać przyciśnięty pod ścianą.

Te gabloty wystawowe to i większe meble. One są wysokie, z możliwością wydzielenia półek na każdy rodzaj produktu. Tego rodzaju mebel wypełniony ekskluzywnymi produktami, najlepszej marki i jakości świetnie się prezentuje. Dodatkowo dobre światło umożliwia przedstawienie produktu w jak najlepszym świetle. Klient automatycznie zauważy gablotę i będzie starał się obejrzeć każdy produkt.
Gabloty te inaczej też zwane witrynami stojącymi, ekspozycyjnymi, które posiadają co najmniej pięć półeczek wykonanych ze szkła. One mogą stać nawet na środku lokalu handlowego. I w ten sposób pokazana będzie cała ekspozycja produktu. One nie muszą stać bezpośrednio przy ścianie.
Podsumowując, gabloty wystawowe gcg groupe to mebel, który umożliwia większe pole do popisu. dzięki jego wyglądzie produkt w jego wnętrzu będzie prezentował się nienagannie.