Igor Sachrow malarz to wybitny rosyjski artysta współczesny dla którego sztuka jest z pewnością powołaniem. Jego wszechstronny talent jest niezwykle ceniony.

Igor Sacharow malarstwo

Malarstwo Igora Sacharowa opiera się na wielu nurtach. Ten niezwykle utalentowany artysta studiował impresjonizm w rosyjskiej akademii, jednak to mu nie wystarczyło. Sacharow Igor nieustannie poszerzał swoje horyzonty poprzez badanie różnych kierunków malarskich, jednocześnie dodając do nich coś własnego.
Igor Sacharow malarstwo – to niezliczony dorobek artystyczny. Z jego rąk powstało tysiące krajobrazów oraz ponad sto portretów. Są one niezwykle profesjonalne i cieszą się ogromną żywością.

 

Igor Sacharow malarz opiera się na malowaniu farbami olejnymi. Grube warstwy farby łączone z subtelnymi liniami tworzą niezwykle nasycone kolory, dzięki czemu malowidła wyglądają jak żywe. Igor Sacharow malarstwo tego artysty odznaczają się niezwykłą żywością oraz pewnym światłem wewnętrznym. Jako przykład może służyć obraz pt „Krajobraz z mewą”, który pokazuje piękno powierzchni morza.
Igor Sacharow malarz – posiadając ogromne doświadczenie tworzy nie tylko dla siebie, ale uczy innych.

malarstwo Igora Sacharowa

Kreuje on wspaniały świat sztuki dostępny dla każdego. Stworzył w internecie wiele ciekawych projektów w postaci samouczków wideo, warsztatów oraz konferencji.
Sacharow Igor – jak uważa wielu ludzi pasjonujących się sztuką jest nie tylko utalentowanym malarzem ale i utalentowanym człowiekiem. Malarstwo Igora Sacharowa jest niezwykle cenione. Stał się człowiekiem niezwykłego procesu twórczego.